Дайте съвет къде да отседна в Керамоти

питайте за всичко,което ви интересува за Керамоти
ivceto
Posts: 1
Joined: Mon Jan 25, 2016 4:36 pm

Дайте съвет къде да отседна в Керамоти

Post by ivceto »

Здравейте съфорумници. Времето взе да се позатопля и с него идват и дните за почивка.
Та молбата ми към вас е да споделите къде можем да отседнем? Има ли свободни места за къмпингуване, ако решим да сме на палатки? Какви забавления се предлагат в Керамоти? Има ли разходка с лодка или пък яхти под наем? Човек има ли къде свободно да хвърли плувката? Ще се радвам и да споделите и за други неща за които не се сещам сега. Благодаря ви много Керамоти фенове :D
andonis
Posts: 30
Joined: Sat Jan 23, 2016 2:44 pm

Re: Дайте съвет къде да отседна в Керамоти

Post by andonis »

За къмпингуване в момента със съчетание на риболов най удобен е плажа на Агиазма-някъде във форума мисля,че има карта.Там нямаш проблеми със властите,ако спазваш чистота и тишина.На носа отпред можеш да пробваш за лаврак,а в ляво на камъните търси октоподи и каламари.
Второто свободно място -безпроблемно е след Кернагиото,посока Агиазма.И там при същите условия няма да имаш проблеми.
За наемане на лодка- виж в лодки под наем.
Дано съм бил полезен.
Ако ти трябва още инфо,пиши :D
Biser
Posts: 6
Joined: Tue Feb 09, 2016 1:45 pm

Re: Дайте съвет къде да отседна в Керамоти

Post by Biser »

Моля за мнение за един от двата съседни хотела - "Афродита" и "Катерина". Цените за настаняване за почти еднакви. Но все пак си имат предимства! :) Като време за посещение - втората половина на м. юни 2016 г. предлагат студио за 2-3 човека за 50 евро на вечер. Благодаря!
User avatar
pirat
Site Admin
Posts: 313
Joined: Fri Jan 22, 2016 12:18 pm

Re: Дайте съвет къде да отседна в Керамоти

Post by pirat »

Според мен хотел Акрополис може да ти хареса повече.Пак е на същата линия,но си има уникална таверна на добри цени и ще си имаш постоянна компания от българи.Недостатъка е ,че няма кухни за да си готвиш,но при цените на таверничката отдолу не бих се занимавал да си готвя,когато почивам.
Biser
Posts: 6
Joined: Tue Feb 09, 2016 1:45 pm

Re: Дайте съвет къде да отседна в Керамоти

Post by Biser »

:) Благодаря! Да, видях го "отвън" в Google Maps ....Потърсих инфо в нета за Акрополис, но освен хубави отзиви за таверната и чорбаджията (което много ми хареса!) не открих сайт на хотела или друга информация за контакти, настаняване, цени, резервация и т.н.
andonis
Posts: 30
Joined: Sat Jan 23, 2016 2:44 pm

Re: Дайте съвет къде да отседна в Керамоти

Post by andonis »

В петък ще съм там,ще питам ако искаш и ще пиша тук в темата
Biser
Posts: 6
Joined: Tue Feb 09, 2016 1:45 pm

Re: Дайте съвет къде да отседна в Керамоти

Post by Biser »

ок... интересува ме цена за нощувка на вечер за периода 18 - 25 юни - 7 нощувки за 2 човека и вариант евентуално за 3-ма
andonis
Posts: 30
Joined: Sat Jan 23, 2016 2:44 pm

Re: Дайте съвет къде да отседна в Керамоти

Post by andonis »

ще помогна с каквото мога
Biser
Posts: 6
Joined: Tue Feb 09, 2016 1:45 pm

Re: Дайте съвет къде да отседна в Керамоти

Post by Biser »

:) Благодаря! До петък...
Симеон Новаков
Posts: 32
Joined: Wed Jan 27, 2016 12:33 am

Re: Дайте съвет къде да отседна в Керамоти

Post by Симеон Новаков »

В хотела - Акрополис не съм отсядал но виж таверната под него наистина е много добра. Ако не се лъжа собственика беше Агапи. При следващите ми посещения в Керамоти смятам да посетя и другите препоръчани от pirat таверни и ще имам база за сравнение.
Post Reply