ИДЕИ ЗА ФОРУМА

За всичко друго,което искате да споделите,но няма тема
Post Reply
User avatar
pirat
Site Admin
Posts: 313
Joined: Fri Jan 22, 2016 12:18 pm

ИДЕИ ЗА ФОРУМА

Post by pirat »

Тук може да давате нови идеи за разработване на форума.Всичко,което зависи от възможностите ще го приложим.За най-добра идея-награда риболов от лодка :D
yanaky
Posts: 4
Joined: Thu Mar 31, 2016 2:11 am

Re: ИДЕИ ЗА ФОРУМА

Post by yanaky »

Някои от темите като хапка ...пийка ,откъде да пазарувам и др. не дават възможност за отговор, а има какво да споделим .
User avatar
pirat
Site Admin
Posts: 313
Joined: Fri Jan 22, 2016 12:18 pm

Re: ИДЕИ ЗА ФОРУМА

Post by pirat »

Засега ми пускайте коментарите на лични,за да ги публикувам,докато оправим проблема.
User avatar
pirat
Site Admin
Posts: 313
Joined: Fri Jan 22, 2016 12:18 pm

Re: ИДЕИ ЗА ФОРУМА

Post by pirat »

Скъпи колеги съфорумци :) ,този форум бе създаден с основна цел обмяна на информация за Керамоти .Бих ви помолил да не го използвате само като читатели,а и самите вие да допринасяте със всякаква информация за градчето.Предварително ви благодаря за разбирането. :)
Симеон Новаков
Posts: 32
Joined: Wed Jan 27, 2016 12:33 am

Re: ИДЕИ ЗА ФОРУМА

Post by Симеон Новаков »

Мнения и риболовни отчети ще има само да започне активния курортен сезон. Лично аз съм зарит от работа и вече 2 месеца не съм прекосявал Маказа. При първа възможност паля гуминетките и атакувам само време да има.
janeta_84
Posts: 2
Joined: Sat May 21, 2016 3:04 pm

Re: ИДЕИ ЗА ФОРУМА

Post by janeta_84 »

В някои полета не може да се пише и затова ще питам тук.Четох за тази месарница Нико,тя в Кермоти ли е или извън и как са цените?Също и как с цените по хранителните магазини и да си носим ли от тук храна? С плажовете дали има free зона за наши си чдъри? Благодаря
User avatar
pirat
Site Admin
Posts: 313
Joined: Fri Jan 22, 2016 12:18 pm

Re: ИДЕИ ЗА ФОРУМА

Post by pirat »

Месарницата на Нико е се намира в първото село до Керамоти-Хаидевто на 300 метра от ляво на пътя.Цените са 1-2 лева по скъпи от България,но за сметка на това месото и деликатесите са пресни.В керамоти има и български магазин ,цените са поносими.За място за разпъване на собствен чадър-колкото си искаш ;)
hideboom
Posts: 1
Joined: Thu Apr 29, 2021 12:24 pm

Re: ИДЕИ ЗА ФОРУМА

Post by hideboom »

Мислите ли че националната кухня на гърция е по добра от тази на испанската кухня имат ли някакви прилики според вас
Испанската кухня за любителите на рибните ястия
Испанската кухня е богата на морски дарове – известното им ястие паеля се приготвя именно от ориз и разнообразие от рибни и морски продукти като миди, скариди, октопод. Ако обичате морска храна, то несъмнено тази кухня ще ви допадне. Изключително известна напитка е сангрията – представлява чуден коктейл от вино и плодове. Често към нея се добавят различни есенции като ванилия, ром и мед.

Здравословно хранене
Няколко идеи за закуска, които ще заемат място в менюто ви
Хората, които щателно се грижат за здравето и фигурата си, закусват. Сутрешното хранене зарежда организма с така необходимата енергия за целия ден, регулира и забързва метаболизма, разрешава редица здравословни проблеми.
Post Reply